Новини » Львів 16 травня, 2016, 15:56
У Дрогобичі налагоджують співпрацю щодо правового захисту вразливих категорій громадян

Сьогодні, 16 травня, в приміщенні Дрогобицької міської ради відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця заради посилення правових можливостей вразливих груп населення».

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Захід організували та провели Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Дрогобицька міська рада, добровільне товариство захисту дітей-інвалідів «Надія».

Директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин розповіла про діяльність центру на території міст Дрогобича та Стебника, а також про плани на майбутнє. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба акцентував увагу на важливості поглиблення взаємодії між усіма державними установами з метою забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч розповів про можливий захист прав та інтересів соціально-вразливих категорій населення спільно державними установами та фахівцями громадської приймальні депутата.

Голова Добровільного товариства дітей–інвалідів «Надія» Ірина Дзюрах повідомила про взаємодію соціальних інституцій, які працюють для осіб, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

Виступили також начальник Дрогобицького міського сектору кримінально-виконавчої інспекції Мирослав Сисан, начальник сектору ювенальної превенції Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області Володимир Шутка, активісти громадських організацій, адвокати.

Завершився захід підписанням учасниками круглого столу договору про співпрацю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:35 :50