Новини » Політика 16 травня, 2016, 11:08
Парубій передав документи про смерть Єремеєва для оголошення довиборів у його окрузі
Андрій Парубій. Фото: dt.ua
Андрій Парубій. Фото: dt.ua

Голова Верховної Ради Андрій Парубій розпорядився передати ЦВК документи про смерть Ігоря Єремеєва, що був обраний депутатом парламенту в окрузі №23 у Волинській області, що дозволить оголосити довибори.

Про це він сказав в інтерв’ю Українським Новинам.

«Я вже дав розпорядження. І всі документи, необхідні для оголошення довиборів, відправлено ЦВК», – сказав він.

Єремеєв помер 12 серпня 2015 року в лікарні у Швейцарії.

ЦВК наприкінці лютого поточного року звернулася до Ради із проханням передати свідоцтво про смерть депутата для оголошення виборів, однак парламент відповів, що не має у своєму розпорядженні такого документу.

У той же час, відповідно до Конституції, повноваження депутата достроково припиняються у випадку його смерті на підставі свідоцтва про смерть.

Апарат Ради повідомив Українським Новинам, але не повідомив про це ЦВК, що має у своєму розпорядженні копію виписки з реєстру щодо актового запису про смерть Єремеєва, виданої відділом запису актів громадянського стану Цюріха (Швейцарія).

10 травня ЦВК попросив Раду надати відповідну виписку або будь-який інший документ, що підтверджує смерть Єремеєва до 18 травня для можливості оголошення довиборів в окрузі №23 17 липня, коли відбудуться довибори в ще чотирьох округах.

Як повідомляли Українські Новини, Парубій сумнівається, що переформатування складу ЦВК може бути відтерміноване через оголошення комісією проміжних виборів депутатів Ради в округах №27 (Дніпропетровськ), №85 (Івано-Франківська область), №151 (Полтавська область) і №206 (Чернігів) 17 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:50 :29