Новини » Політика

Вілкул спровокував сутичку у ВР, засідання закрили

Сутичка між народними депутатами України Юрієм Тимошенком та Олександром Вілкулом. Фото: Кузьмін Олександр/УНІАН

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко закрила засідання парламенту через сутичку між представником фракції «Народний фронт» Юрієм Тимошенком і заступником голови фракції «Опозиційний блок» Олександром Вілкулом, виступ якого російською мовою обурив депутатів.

Як передає УНІАН, Вілкул у тій частині пленарного засідання, де народні депутати виступають в розділі «Різне», почав говорити російською. У відповідь у сесійній залі почали лунати обурені вигуки. Після цього кілька депутатів, зокрема позафракційний Володимир Парасюк і Тимошенко підійшли до трибуни та почали перешкоджати виступу Вілкула.

Після цього між Тимошенком та Вілкулом сталася невелика штурханина біля трибуни. Вілкул все ж намагався поновити виступ, але депутати й надалі заважали йому.

Як заявив Вілкул, він міг би виступати й українською, якби його не змушували до цього, і додав, що виступати йому зручно російською.

Геращенко наголосила, що якщо це не припиниться, то вона закриє засідання.

Оскільки депутати так і не дійшли згоди, Геращенко закрила сьогоднішнє засідання ВРбільш як на півгодини раніше, ніж це мало бути (о 14.00). На це деякі депутати почали обурюватися, говорячи про порушення регламенту.

Loading...