Новини » Львів 12 травня, 2016, 14:05
Науковці створили першу в Україні енциклопедію нафтогазової галузі

Сьогодні, 12 травня, у Львові презентували «Українську нафтогазову енциклопедію». Це праця провідних спеціалістів у цій галузі з усієї країни.

На презентації побував репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Донині в Україні енциклопедичного видання з нафтогазової сфери ще не було. Виправити це взялися 55 науковців, які працювали на волонтерських засадах, а витрати щодо друку взяв на себе львівський підприємець. Сьогодні презентував книгу її упорядник, академік Володимир Іванишин.

«Тут є термінологія з нафтогазової справи і суміжних наук, всього 403 сторінки. Можна було б і на цьому зупинитися, але ми пішли далі. Окрім традиційної енциклопедичної технології, дали історію розвитку нафтоносних регіонів України. Окрім того, охарактеризовані сховища газу. Річ у тім, що в Україні мережа південних сховищ газу більша, ніж у Польщі, Німеччині, Англії чи Франції. Україна має потужний потенціал підземних сховищ газу», – розповів Володимир Іванишин.

Доповнили енциклопедію також інформацією про стан нафтопереробної і нафтохімічної промисловості України, видатних вчених, а також охарактеризували нафтогазовий потенціал провідних країн світу.

«Основна мета, щоб наші спеціалісти, які працюють в геології, в газовій і нафтовій промисловості, мали свою енциклопедію про розвиток української промисловості та в інших державах», – зазначив Володимир Іванишин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:38 :44