вівторок, 10 травня, 2016, 9:41 Львів
Правий сектор заявив про непричетність до інциденту з пам’ятником Тудору у Львові
Понищений пам’ятник радянському письменнику Тудору у Львові. Фото: ГУ Національної поліції у Львівській області
Понищений пам’ятник радянському письменнику Тудору у Львові. Фото: ГУ Національної поліції у Львівській області

Правий сектор Львівщини заперечує причетність своїх активістів до провокацій 9 травня біля пам’ятника радянському письменнику Тудору у Львові.

Про це у Фейсбуці повідомив керівник НВР «Правий cектор» у Львівській області Тарас Хамер.

Хамер назвав інформацію, поширену деякими ЗМІ, про причетність Правого сектору до провокацій біля пам’ятника Тудору – недостовірною й брехливою та пояснив свою присутність там у момент інциденту.

«Зранку я отримав інформацію про те, що активісти Львова мають намір знести пам’ятник комуністичному діячу Степану Тудору. Так як всі активісти НВР «Правий сектор» були залучені до патрулювання вулиць та місць вшанування жертв трагедії – Другої світової війни, задля уникнення провокацій та підтримання правопорядку я вирішив в одноосібному порядку відвідати захід по знесенню пам’ятника», – повідомив Хамер.

Представник Правого сектору наголосив: «у Львові (та і в державі загалом) не місце пам’ятникам та іншим атирибутам комуно-совєтчини, проте переконаний, що будь які акції повинні ретельно плануватися, готуватися, наслідком чого має бути відповідний результат».

Т. Хамер підкреслив: він прийняв рішення не долучати активістів Правого сектору до акції, оскільки вважає, що 9 травня, у день, «коли в місті напряг», не час проводити такі акції.

Водночас, він зазначив, що побиття поліцією активістів стало для нього неочікуваним.

Т. Хамер звернувся до ЗМІ, що поширило неправдиву інформацію з вимогою вибачитися.

«Андрію Івановичу, сподіваємося, що на майбутнє близьке до вас видання не поширюватиме брехні», – наголосив керівник Правого сектору Львівщини.

Як повідомлялося, 9 травня, у центрі Львова група невідомих, приблизно 40 осіб, намагалися знести пам’ятник радянському письменнику Степану Тудору, однак цьому перешкодила поліція.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 23:42 :06