live
Новини » Події

Утікач Олег Царьов з окупованого Криму підбурює одеських колаборантів

Колишній нардеп Олег Царьов, який перейшов на сторону бойовиків «ДНР/ЛНР», переховуючись від правосуддя, давно втік за межі України. Нині він оселився в окупованому Росією Криму. На своїх сторінках у соціальних мережах біженець пише, що вважає себе політичним вигнанцем і повернеться в Україну разом із «легітимним президентом Януковичем».

Він пишається, що свого часу «був головним спікером антимайдану», що за нього особисто «Коломойським була оголошена нагорода в мільйон доларів», а нині він «кавалер усіх санкцій», – пише журналіст Сергій Горицвіт.

Про це повідомляє ZIK.

А цими днями Царьов звернувся до одеських сепаратистів, пообіцявши їм всіляку підтримку. Ролик зі зверненням був розміщений на каналі одного з кремлівських пропагандистів, британця Грема Філіпса.

Ледь ворушачи язиком, екс-нардеп заявив: «Дорогі одесити, душа болить в пам’яті загиблих одеситів. Можна сказати, що події на Донеччині, в Новоросії, починалися з Будинку профспілок в Одесі. Починалося все з Одеси, і Одесою буде закінчуватися. Зараз в Одесі багато озброєних людей. Вони вас бояться. Ми прийдемо».

Це було сказано напередодні других роковин з дня одеської трагедії 2 травня 2014 року. Сподівання Царьова, що сепаратисти цього дня піднімуть голову і влаштують переворот чи бодай масові провокації, не виправдалися. Нечисленні прихильники Путіна і «русского міра» були так щільно заблоковані українськими патріотами, що боялися і рота відкрити й змушені були, шилом патоки скуштувавши, залишити традиційне місце своїх збіговиськ – Куликове поле.

 Loading...
Loading...
Loading...