live
Новини » Львів

На Львівщині риболовля закінчилась стріляниною

Сплативши гроші за риболовлю, двоє чоловіків відпочивали на озері біля с. Верещиця на Львівщині. Проте вночі по рибалках відкрили вогонь невідомі, які потім представилися господарями водойми.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Спортивний став №6 поблизу села Верещиця, що на Яворівщині, належить Міністерству оборони. Сюди роками приїжджають люди на відпочинок та риболовлю. Тут завжди все було спокійно, однак цими днями тут трапився інцидент з бійкою та стріляниною.

«Уночі до нас надійшло телефонне повідомлення про те, що на території мисливсько-рибальського господарства «Майдан» у результаті пострілу з травматичної зброї було спричинено тілесні ушкодження жителю міста Львова», – прокоментував начальник Яворівського відділу поліції Ігор Муха.

Чоловіки рибалили аж поки не стемніло. Більшість інших відпочивальників вже роз’їхались.

«За риболовлю нас попросили заплатити 120 гривень. Звісно, ми ці гроші заплатили й залишилися на озері ще на ніч. Проте вночі побачили, як наші речі починають збирати невідомі. Коли ми спробували вияснити, у чому справа, почалася бійка і стрілянина», – розповів рибалка Павло Климко.

Як з’ясувалося згодом, стрілянину відкрив Микола Ковальчук, який представився засновником мисливсько-рибальського господарства. Він переконує, що тільки намагався захиститися.

«Ми підійшли вияснити ситуацію, щоб запобігти браконьєрству. Проте на нас напали невідомі люди, тому мені довелося застосувати спецзасіб, щоб врятуватися», – запевнив засновник МРГ «Майдан» Микола Ковальчук.

Він також звернувся до правоохоронців із заявою про побиття. Проте Віталій, місцевий єгер, був свідком усіх тих подій, адже саме обходив свою дільницю. Чоловік розповів, що першим напав саме власник господарства.

«Першим напав Микола Ковальчук зі своїм другом. Напевне, вони були в нетверезому стані й хотіли показати, що вони головні на тій землі», – зазначив місцевий єгер Віталій Слобода.

Насправді ж, це озеро не є приватним чи в оренді, а належить Міністерству оборони України, до того ж знаходиться на Яворівському полігоні. Згоди на збір коштів чи проведення будь-якої підприємницької діяльності Міноборони Миколу Ковальчуку чи МРГ «Майдан» не надавало.

Та попри це, гроші з рибалок все ж регулярно збирають й досі. Саме тому рибалка Павло Климко, який отримав поранення під час відпочинку, написав ще одну заяву до поліції – вже про шахрайство. Чоловік вважає, що гроші в нього та решти відпочивальників зібрали незаконно. Loading...
Loading...
Loading...