live
Новини » Економіка

Фермери Львівщини привезли свою продукцію на ярмарок до Дня Львова

До Дня міста у Львові на площі перед палацом мистецтв відкрився ярмарок фермерської продукції «Добрі традиції Галичин». Захід організовують задля популяризації та підтримки місцевих виробників. 6-9 травня львів’яни можуть купити смачну продукцію до святкового столу за цінами виробника.

Про це на брифінгу повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

За словами керівник адепартаменту, фермерський ярмарок «Добрі традиції Галичини» у Львові відбувається уперше. Ярмарок вже пройшов у Мостиському, Перемишлянському, Городоцькому районах. До Дня міста сільськогосподарські виробники презентують свою продукцію для львів’ян.

«На ярмарку представлена різноманітна продукція від виробників. ФГ «Шеврет» з Мостиського району привезло унікальні сири за французькою технологією. Є різноманітна здоба, ковбасні вироби. Присутній сільськогосподарський кооператив «Віра» зі Стрийського району – виробник молочної та м’ясної продукції. Відбуваються майстер-класи з ляльки-мотанки, яворівської іграшки. Також райони представляють свої колективи і традиції на сцені ярмарку», – розповіла Н.Хмиз.

Вхід на ярмарок безкоштовний. Тут можна безкоштовно про дегустувати та придбати продукцію за ціною виробника – ковбаси, закрутки, бринзу та інші сири, м’ясо і молоко, меди та варення, випічку та хліб, банош та бограч, а також органічну продукцію з сої.

За словами Н.Хмиз, такі ярмарки планують проводити і надалі.

«Ми врахуємо всі побажання виробників і львів’ян, щоб захід відбувався на постійній основі», – зазначила керівник департаменту.

Відвідувати захід можна з 12.00 до 19.00. Ярмарок організували департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, Клуб Галицької кухні та мережа ресторацій «Кумпель Груп».

Loading...