Новини » Львів 5 травня, 2016, 14:20
Завдяки музиці можна відчути дихання та проблеми сучасності, – Мирослав Скорик

Композитор, коли створює музику, повинен певною мірою відобразити те, що його оточує, хвилює. Музикант повинен передати ті події, які відбуваються в його часі, щоб залишити цю спадщину наступним поколінням.

Про це під час прямого ефіру для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) розповів відомий український композитор Мирослав Скорик.

Зі сцени Львівського оперного театру вперше зазвучить концерт для віолончелі, написаний Мирославом Скориком.

«Я думаю, що в цьому концерті, безперечно, певні емоції, пов’язані з проблемами сучасності, все ж проявляться. Музика є абстрактною, і не є абсолютно точною наукою. Але все ж, по настрою, по мелодіях, я сподіваюсь, слухач мене зрозуміє», – зазначив композитор.

Благодійний проект побудований так, що на сцені звучатиме не тільки музика українських, а й твори відомих світових композиторів.

«Окрім своїх творів, я запропонував також тих композиторів, які мені дуже подобаються, та які свого часу вплинули на моє становлення як музиканта. Це французькі композитори Клод Дебюссі та Моріс Жосеф Равель, і американський композитор Джордж Гершвін», – розповів Мирослав Скорик.

Захід відбудеться 13 травня. Квитки на благодійний концерт коштують від 80 до 600 гривень. Їх можна придбати у Львівській опері та на сайті театру.

Нагадаємо, що усі зібрані від продажу квитків кошти підуть на закупівлю обладнання для відділення реанімації новонароджених львівської лікарні ОХМАТДИТ, зокрема, реанімаційного ліжечка для немовлят. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 11:25 :38