Новини » Економіка 4 травня, 2016, 23:30
Молдова деофшоризує публічний сектор економіки

Європейська Народна партія Молдови виступила із законодавчою ініціативою про заборону офшорним компаніям брати участь у публічних закупівелях, приватизації та інших угодах державного сектора економіки.

Про це заявив на прес-конференції в Кишиневі голова партії, колишній прем’єр-міністр Молдови Юріє Лянке, – повідомляє Укрінформ.

«Заборона на участь офшорних компаній в приватизаційних процесах і інших угодах публічного сектора економіки дозволить державі суттєво збільшити обсяги податкових надходжень у бюджет, створивши, таким чином, прозоре поле для діяльності економічних агентів», – зазначив екс-прем’єр.

На думку економічного експерта Юліана Руссу, необхідність прийняття законодавчих поправок щодо деофшоризації публічного сектора економіки продиктована положеннями Угоди про асоціацію з Євросоюзом, а також рекомендацій міжнародних партнерів Молдови.

Законодавча ініціатива буде представлена у парламентській комісії з питань економіки, бюджету і фінансів, після чого її буде винесено для обговорення на пленарному засіданні парламенту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:10 :34