Новини » Суспільство

Скорик: В останні роки відбувся злам у бік примітивної розважальної поп-музики

За останні роки в Україні відбувся злам у сторону розважальної примітивної поп-музики.

Про це сьогодні на прес-конференції у Львові заявив відомий український композитор Мирослав Скорик.

Він погодився з тим, що останнім часом віддача академічної української музики знизилася через засилля примітивної розважальної музики. Але водночас, на його думку, зараз певною мірою відроджується цікавість до академічної класичної музики. «Молодь починає знову розуміти Баха, Шопена і т. д.», – зазначив композитор.

Також Скорик повідомив, що пропагування академічної української музики – це вже наболіле питання. За його словами, розповсюджувати таку музику важко за кордоном, хоч там вона отримує гарні відгуки. На цьому шляху багато перешкод, у тому числі фінансові. Організатори концертів за кордоном часто не знають про українських композиторів і не дуже охоче включають їх у програми, сказав він.

Як повідомлялося, 13 травня у Львові під час благодійного концентру в рамках проекту «Три С: Скорик – Сильвестров – Станкович» відомий український композитор Мирослав Скорик виконає спеціально написаний для цього віолончельний концерт №2.

Проект «Три С: Скорик – Сильвестров – Станкович» відбувається під патронатом Асоціації платників податків України. У Львові він пройде у благодійному форматі «Музика заради життя». Усі зібрані від продажу квитків кошти підуть на закупівлю обладнання для відділення реанімації новонароджених львівської лікарні ОХМАТДИТ, зокрема, реанімаційного ліжечка для немовлят.

Loading...