Новини » Львів

У Дрогобичі представники проекту ЄС інспектували матеріально-технічну базу ЦНАПу

Учора, 28 квітня, у рамках реалізації проекту міжнародна технічна допомога Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» Дрогобич відвідала делегація у складі: донорів проекту з ЄС Енді Хіла та Вікторії Бріг, керівника проекту Романа Матвійчука, незалежного експерта Ігоря Бригілевича та представників Львівської ОДА.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста з питань інформаційної політики міськвиконкому Лесю Ясюру.

Комісія оглянула приміщення, у якому розташований міський ЦНАП. Відтак, під час бесіди з міським головою Тарасом Кучмою делегати проекту висловили пропозицію щодо доцільності об’єднання ЦНАПу з управлінням праці та соціального захисту населення у частині функцій, пов’язаних з прийомом громадян. Ще одна суттєва порада комісії – у майбутньому шляхом реорганізації варто створити об’єднаний Дрогобицький міськрайонний ЦНАП.

Матеріальну базу Дрогобицького ЦНАПу інспектори оцінили позитивно, поза тим пообіцяли вдруге винести комісійний вердикт після завершення процесу освоєння коштів, передбачених для модернізації ЦНАПу у рамках проекту

Нагадаємо, згідно з умовами проекту на модернізацію Дрогобицький ЦНАП отримає 1,5 мільйона гривень. Ще півмільйона гривень будуть залучені з місцевого бюджету.

Loading...