Новини » Події 13853

Бойовик, який обстріляв КПП в Оленівці, здався у полон, – боєць АТО

Стали відомі нові подробиці вибуху на блокпосту в Оленівці, де загинули 4 мирних жителя. За деякими даними, ватажок ДНР Олександр Захарченко наказав знищити бойовиків, які обстріляли цей блокпост.

Про це боєць одного з добровольчих батальйонів, які беруть участь в АТО, Igor Greg пише на своїй сторінці в Facebook.

«Після напруги за останні дні, ця ніч була просто казка, хлопці змогли відпочити, під ранок притягли «ополченця», ніби сам здався, його просто відразу ж компетентні хлопці забрали», – розповідає боєць.

«Так от, усі ви, думаю, знаєте, що в Оленівці накрили мінами блокпост і підірвали дві машини з цивільними. За версією Захара і іже з ним, це зробили наші, і всім «***да» –«виріжуть»)))», – іронізує доброволець.

«За нашою ж версією, «орки» хотіли накрити групу у вишиванках, яка проривалася через блокпост, а потрапили в машину бойовиків, яка їх переслідувала (ну може кого і з місцевих теж зачепили)», – викладає свою версію події Грег.

«Коротше, це лірика, а суть ось у чому. Щоб і далі просувати версію злісних «укрів», які розстрілюють вагітних «ДНРівців», Захар наказав «прижмурити своїх додіків», які стріляли по Оленівці. В цей саме момент один з них втік до нас і здався, а може просто попався нашим, по суті це і не важливо», – вважає боєць.

«Всі живі здорові, та й ладно. Ранок добрий, Чистий четвер, Світу нам всім і якнайшвидшої Перемоги!!!», – підсумував доброволець.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News