live
Новини » Економіка 101

У мережі опублікують базу даних «панамського архіву», – ICIJ

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів ICIJ 9 травня опублікує інтерактивну базу даних з інформацією з «панамського архіву» про 200 тисяч офшорних компаній.

База з’явиться за адресою offshoreleaks.icij.org 9-го травня ввечері, повідомляє Meduza.

Відповідно до прес-релізу ICIJ, в базі буде доступна «базова корпоративна інформація» про компанії і фонди, зареєстровані в 21 офшорній зоні і пов’язані з особами з «понад 200 країн і територій». У низці випадків будуть опубліковані внутрішні відомості панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca про справжніх власників тієї чи іншої компанії.

У базі даних не буде відомостей про банківські рахунки і грошові перекази, паспортних даних, телефонних номерів та листування, проте «обрана інформація буде опублікована в громадських інтересах», заявили в ICIJ.

«Панамський архів» – це кілька мільйонів документів панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, що займається реєстрацією офшорних компаній. Документи послужили основою для розслідування, проведеного ICIJ за участю Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) та інших партнерів.

Loading...
Loading...
Loading...