live
Новини » Світ

Трамп переміг на праймеріз у Коннектикут, Пенсільванії та Меріленд

Мільярдер Дональд Трамп перемагає на попередніх виборах від Республіканської партії в трьох американських штатах.

За попередніми даними телеканалу, Трамп обходить суперників в штатах Коннектикут, Пенсільванія і Меріленд, – повідомляє УНН з посиланням на CBS News.

ЗМІ: Д.Трамп переміг на праймеріз у трьох штатах США

Раніше лідери президентських передвиборних перегонів республіканець Трамп і демократ Хілларі Клінтон здобули переконливу перемогу на праймеріз своїх партій в штаті Нью-Йорк.

У Нью-Йорку Трамп набрав понад 60% голосів виборців і отримав не менше половини з 95 делегатів, яких цей штат відправляє на з’їзд. Ймовірно, ця кількість збільшиться за рахунок перемог в окремих округах.

Трамп очолює республіканські перегони, маючи в своєму активі 756 делегатів, у той час як його найближчий суперник Тед Круз – 559 делегатів, а Джон Кейсік – 144. Для номінації від Республіканської партії потрібно набрати голоси 1237 делегатів.

У демократів Клінтон вже отримала голоси однієї 1862 делегатів, Б.Сандерс – голоси 1161 делегата.

Ця кількість включає як делегатів, розподілених під час праймеріз і кокусів, так і так званих «суперделегатів», які пообіцяли підтримати конкретного кандидата. Для отримання номінації на з’їзді Демократичної партії необхідно заручитися підтримкою 2383 делегатів.

 Loading...
Loading...
Loading...