Новини » Регіони

Закарпатські поліцейські вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в закарпатській поліції вшановували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Живих і мертвих.

З нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи в закарпатській поліції відбулися урочистості. На свято запросили пенсіонерів і ветеранів ОВС, які були учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

До гостей звернувся очільник закарпатської поліції полковник Степан Довгунь, який наголосив, що подвиг чорнобильців вічно житиме в наших серцях. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

Голова обласної Асоціації «Чорнобиль» працівників ОВС Віктор Сніцаренко розповів про тих своїх колег, які першими кинулися у поєдинок з атомним монстром. На жаль, 55 з них уже немає в живих…

З нагоди свята указом Президента України ліквідаторам присвоєно чергові спеціальні звання. Зокрема, погони полковника отримали Олександр Перевозник і Олександр Пецкар, підполковника – Юрій Гродюк, майора – Василь Максим, капітана – Микола Горбей.

Відзнакою МВС України «За безпеку народу» нагороджено полковників міліції у відставці Володимира Буца та Івана Менджула.

Почесною грамотою Закарпатської обласної ради нагороджено майора міліції у відставці Василя Максима. Подякою голови Закарпатської ОДА нагороджено полковника міліції у відставці Івана Орсага.

Велику групу ліквідаторів нагороджено відзнаками Асоціації ветеранів МВС України, Асоціації «Чорнобиль», Закарпатської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та цінними подарунками.

До пам’ятника загиблим чорнобильцям в Ужгороді поклало квіти керівництво закарпатської поліції.

Loading...