Новини » Події

Радник Труханова назвав провокації біля мерії результатом дій «ляльководів» Саакашвілі

Радник Труханова Олег Бриндак назвав провокації біля мерії результатом дій «ляльководів» з ОДА.

Таку думку висловив радник Одеського міського голови Генадія Труханова, депутат міськради Олег Бриндак, – повідомляє odessit.ua.

«На жаль, як ми і очікували, напередодні 2 травня ті сили, які прагнуть реваншу, яким одесити відмовили в довірі, які «ляльководяться» з ОДА, пішли ва-банк. Це ті люди, яким начхати на мир і спокій у місті, тим більше, на життя і здоров’я одеситів. Тому в хід пішли провокації. Стрілянина, кров, і те, що ми бачили сьогодні вночі: провокації біля будівлі мерії, стрілянина по банку «Південний», розгін зборів, які засідали під стінами мерії, і в результаті – блокування роботи мерії. Усе це – ланки одного ланцюга, спрямовані на дестабілізацію ситуації в місті напередодні 2 травня, коли вони хочуть здійснити переворот, і, таким чином, захопити владу в Одесі», – сказав політик.

Крім того, за словами Бриндака, всі веб-камери мерії, в тому числі, на прохідній, які фіксують, що відбувається зовні будівлі, з учорашнього дня знаходяться в неробочому стані. Як виявилося, технічні неполадки сталися через перебитий кабель, який проходить через Стамбульський парк.

«Вимкнені не лише веб-камери, але ще й камери охорони. Перебитий кабель в Стамбульському парку з учорашнього дня. Ми викликали обленерго. Вони начебто навіть відремонтували, але кабель був перебитий в іншому місці. Якраз ми були зацікавлені, щоб одесити спостерігали за тим, що відбувається на Думській, онлайн», – сказав він.

 

Loading...