live
Новини » Події

Шустера можуть депортувати з України на підставі анулювання дозволу на працю, – адвокат

Журналіста Савіка Шустера можуть депортувати з України як іноземного громадянина у зв’язку із анулюванням дозволу на працю.

Про це під час прес-конференції сказав керівник групи адвокатів, яка представляє інтереси журналіста, Ярослав Романчук, – повідомляє УНН.

С.Шустера можуть депортувати з України - адвокат

«Оскільки Савік іноземний громадянин, то на підставі дозволу на працю ми отримали для нього посвідку на проживання. Підставою на видачу посвідки на проживання був дозвіл на працю, тому ми можемо очікувати, що завтра міграційна служба скасує посвідку на проживання і тоді стане питання щодо перебування Савіка Шустера, як іноземного громадянина в Україні. І справді, якщо йти логікою державних органів влади, то ми можемо заднім числом сказати, що ви уже 90 днів в Україні. І післязавтра витурити вас з України», – сказав Романчук

Раніше журналіст Савік Шустер, якому Державна служба зайнятості анулювала дозвіл на роботу, оголосив голодування допоки йому не повернуть право на працю.

Як повідомлялось, 26 квітня Державна служба зайнятості анулювала дозвіл на роботу Савіку Шустеру через те, що їм були надані документи з недостовірними даними.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко уже висловив сподівання, що відповідні служби у найкоротший час вичерпають інцидент з журналістом Савіком Шустером.

Крім того, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман також дав доручення розібратись у ситуації зі скасуванням дозволу на працевлаштування журналіста Савіка Шустера.

 

Loading...