live
Новини » Львів

Яворівська влада просить меценатів подарувати незаможним радість Великодня

Яворівська райдержадміністрація звернулася до керівників органів місцевого самоврядування, підприємців, меценатів із проханням взяти участь у соціальній кампанії та допомогти продукцією до Великодніх свят тим, хто цього найбільше потребує.

Про це повідомив сьогодні, 25 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської РДА.

У цьому зверненні мова, зокрема, йде про таке: «Великдень – одне з найбільших свят року. У передвеликодній час мешканці Яворівщини активно готуються до свята: планують домашні справи, обдумують великі гостини та святковий стіл. На жаль, не всі яворівчани мають можливість зустрічати свято в достатку.

В Яворівському районі проживає низка малозабезпечених, багатодітних та інших незахищених категорій громадян, яким необхідна допомога. Будь-яка допомога покращить життя цих родин.

Яворівська райдержадміністрація звертається до керівників органів місцевого самоврядування, підприємців, меценатів із проханням взяти участь у соціальній кампанії та допомогти продукцією тим, хто цього найбільше потребує.

Подаруйте на свята радість одній чи кільком родинам й наш край у радості та злагоді відзначатиме Великодні свята».Loading...
Loading...
Loading...