live
Новини » Події

Безлер розповів, як тримав Гіркіна голим у «підвалі» Горлівки

Бойовики проросійської «ДНР» продовжують викладатив Інтернет компромат один на одного. Нещодавно екс-комендант Горлівки Ігор Безлер («Бєс»), розповів, як тримав його голим у себе в «підвалі» колишнього «міністра оборони» «ДНР» Ігоря Гіркіна (Стрєлкова).

Про це він написав на сторінці «Вконтакте».

«Драпали Ви, пане беглокомандующий, в Горлівку, але тут трапився у Вас облом. Довелося сидіти голим у мене в підвалі в лазні. Я хотів Вас «генія військової думки», нині типу військового теоретика, просто розстріляти за виявлене боягузтво і легкодухість. І повірте зробив це, якби не Бородай (Олександр Бородай – росіянин, з 16 травня 2014 по 7 серпня 2014 року – «голова Ради міністрів ДНР» – ред.), якому ви нині зобов’язані життям. Це саме він «обірвав» мені телефон і де погрозами, а потім просто вмовляннями просив цього не робити», – заявив Безлер.

«Завдяки Бородаю, Ви зараз живете, строчити пасквілі і займаєтеся «говнометанієм» у всіх, хто не згоден з Вашою думкою міського божевільного. Тому я Вас не розстріляв. Правда, в Донецьк відправив у камуфляжі своєї дружини та її футболці. Хоч так, але відігрався, Керенський ви наш», – додав бойовик.Loading...
Loading...
Loading...