Новини » Суспільство 22 квітня, 2016, 17:33
У Львові концерт на честь Скорика збере гроші для реанімації новонароджених в ОХМАТДИТі

13 травня у Львові в рамках мистецького проекту «Мирослав Скорик у проекті «Три С: Скорик – Сильвестров – Станкович» пройде благодійна акція «Музика заради життя». Мета акції – зібрати кошти на обладнання для відділення реанімації новонароджених львівської лікарні ОХМАТДИТ.

Про це повідомили сьогодні в Асоціації платників податків України, під патронатом якої відбувається загальноукраїнський музичний проект за участю маестро Мирослава Скорикацей.

Голова ради Львівського територіального відділення Асоціації платників податків України Лілія Долінська розповіла, що у Львові Асоціація вирішила дещо змінити формат цього проекту – зробити концерт благодійним, щоб зібрати кошти для лікування малят Львівщини.

«У Львові цей проект проходитиме у благодійному форматі. Усі кошти від продажу квитків підуть на купівлю обладнання для реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ», – сказала Л.Долінська.

За її словами, виручені кошти планується спрямувати на закупівлю сучасного реанімаційного ліжка для немовлят. Асоціація планує продовжити такі благодійні проекти, щоб допомогти медичним закладам Львівщини, додала вона.

Л.Долінська закликала жителів Львівщини долучитися до участі в проекті, щоб допомогти лікарні та її маленьким пацієнтам.

Зі свого боку, завідувач відділу реанімації новонароджених ОХМАТДИТу Наталія Кунта розповіла, що відділенню необхідно оновити всі реанімаційні ліжка, бо термін їхньої експлуатації вже вийшов.

«У відділенні налічується дев’ять ліжок, і нам потрібно замінити їх, бо час їхнього використання уже вийшов. У нас щороку більшає пацієнтів зі складними діагнозами, тому це обладнання використовується дуже інтенсивно», – наголосила вона.

За її словами, таке ліжко вимірює температуру, підтримує тепло, зволожує кисень та дозволяє робити рентгенографію, не переносячи дитину деінде.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка подякував Асоціації платників податків, яка ініціювала цей благодійний проект, та всім бізнесменам, що стали його партнерами у Львові.

За його словами, у бюджеті області закладено кошти для модернізації ОХМАТДИТу, також залучаються кошти благодійників, однак потреби закладу є доволі великі з огляду на специфіку його діяльності. Богдан Чечотка розповів, що цього року заплановано модернізацію реанімаційного відділення цієї лікарні, але повна модернізація дуже коштовна, тому проведення такого благодійного заходу дуже доречне.

Нагадаємо, Асоціація платників податків України ініціювала проведення унікальної мистецької події під назвою «Мирослав Скорик у проекті «Три С: Скорик – Сильвестров – Станкович». Концерти відбуваються у п’яти містах України – у Києві в Національній опері України, а також на філармонійних і оперних сценах Львова, Харкова, Одеси, Дніпропетровська.

У Львові концерт «Музика заради життя» відбудеться 13 травня 2016 р. у Львівській опері.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 12:41 :00