Новини » Політика

Електронна петиція до ВР вперше набрала необхідну кількість голосів – «Про професійну освіту»

Понад 25 тис. осіб підтримали якнайшвидший розгляд законопроекту «Про професійну освіту». Уперше електронна петиція до Верховної Ради набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів пітримки.

Про це оголосив на відкритті ранкового засідання Верховної Ради 22 квітня спікер Андрій Парубій, передає Тиждень.ua.

«25 тис. 323 особи підтримати урядовий законопроект №3231 «Про професійну освіту», – сказав голова Верховної Ради.

Він дав доручення комітету та секретаріату якомога швидше підготувати документ для розгляду в залі парламенту.

Нагадаємо, підписи за вказану петицію почали збирати 18 січня, а завершили – 18 квітня. Її автором указана Голда Виноградська.

«Від імені трудових колективів виробників різних галузевих асоціацій України, які об’єднують понад тисячу виробництв, звертаємося до вас із надією бути почутими з приводу необхідності якнайшвидшого прийняття Закону України «Про професійну освіту». Ми, як роботодавці та соціальні партнери Уряду України підтримуємо ідею реформи професійної освіти та готові разом з Державою приймати активну участь у процесах реформ. Цінуємо позитивні аспекти законопроекту «Про професійну освіту», що створює простір для сучасного реформування підготовки трудового потенціалу нашої Держави. Адже, у проекті Закону передбачене вирішення питань, які на даний час є проблемними для професійно-технічної освіти України в цілому.

Вивчаючи досвід европейських країн, нами планується створення в кожному регіоні ради стейкхолдерів професійної освіти. Але цей процес має бути еволюційним, він потребує певної підготовки. Отже нам потрібен час та конструктивній підхід Уряду до оптимізації витрат на утримання системи професійної підготовки кадрів. Просимо терміново приняти Закон «Про професійну освіту»(реєстр. №3231) (доопрацьований)», – йдеться у тексті петиції.

Водночас на сторінці законопроекту №3231 вказано, що 14 квітня його відкликали з Верховної Ради.

Loading...