Новини » Політика 20 квітня, 2016, 18:55
На строкову службу до війська призвуть понад 16 тисяч українців

Призову на строкову службу в травні – червні підлягають понад 16 тисяч громадян України. Відповідне розпорядження сьогодні ухвалив уряд.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Затверджена чисельність громадян, що підлягають призову із областей України та міста Києва, становить 16 тисяч 615 осіб», – повідомляють у відомстві.

Із них у Збройних силах України служитимуть 8 тисяч, у Нацгвардії – 4 тисячі людей, у Держприкордонслужбі та Держспецслужбі транспорту – 4 тисячі і 600 людей відповідно.

Також уряд затвердив видатки, необхідні для проведення призову в травні – червні, це понад 54 мільйони гривень.

Наприкінці березня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас строковиків, що відслужили свій термін, і нові призови на строкову військову службу.

До Збройних сил України й інших військових формувань та до Державної служби транспорту призиватимуть осіб, яким сповниться 20 років до дня відправлення у військові частини, та старших віком до 27 років, що не мають права на звільнення чи відстрочку від призову. Їх будуть призивати з 5 травня до 30 червня, а потім у жовтні – листопаді.

Осіб, призваних в Україні на строкову службу, не залучають до воєнної операції в частині сходу України проти підтримуваних Росією сепаратистів і російських військ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:27 :01