Новини » Регіони 19 квітня, 2016, 11:36
Місцева влада має намір реорганізувати залізничну лікарню на Волині

У Волинській ОДА запропонували три можливі варіанти реорганізації Ковельської вузлової лікарні, аби зберегти лікувальну установу.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі облради.

В управлінні охорони здоров’я ОДА розглянули рішення Волиньради щодо долі лікарні залізничників у Ковелі. Наразі чиновники пропонують три варіанти збереження шпиталю.

Один із них передбачає створення госпіталю інвалідів війни №2 на 90 ліжок, доукомплектування бригад екстреної допомоги, створення амбулаторії сімейної практики з денним стаціонаром, де б обслуговувались залізничники, яка переходить на утримання місцевого бюджету Ковеля.

«Цей варіант повністю забезпечує працевлаштування медперсоналу. Всього видатків на ці заходи розраховано у сумі 20,4 мільйона гривень (без урахування придбання медичного обладнання для реабілітації хворих та капітального ремонту приміщень)», – стверджують в ОДА.

Другий варіант – створення обласної лікарні «Хоспіс» на 50 ліжок, доукомплектування бригад екстреної допомоги, створення амбулаторії сімейної практики з денним стаціонаром, де б обслуговувались залізничники, яка переходить на утримання місцевого бюджету Ковеля.

«При цьому забезпечується працевлаштування 64% працівників. Всього видатків – 13 млн грн. (без урахування придбання медичного обладнання для реабілітації хворих та капітального ремонту приміщень)», – наголосили в облдержадміністрації.

Натомість третій варіант передбачає: залишається вузлова лікарня при умові, що райони делегують населення, яке буде обслуговуватись вищезгаданим закладом, та фінансовий ресурс у вигляді трансферту на утримання лікарні.

«Вивільнення працівників не передбачається. Потреба в коштах становить 11,7 млн грн.», – повідомили в ОДА.

Нагадаємо, раніше голова облради Ігор Палиця запропонував створити на базі вузлової лікарні госпіталь ветеранів АТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 06:38 :06