Новини » Регіони 18 квітня, 2016, 17:09
На Івано-Франківщині викрили конвертцентр з обігом понад 7,5 млн грн

Співробітниками податкової міліції Івано-Франківської області припинено діяльність конвертаційного центру. Його організувала група осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності створили та зареєстрували низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності з метою ухилення від сплати податків до бюджету.

Про це сьогодні, 18 квітня, IA ZIK повідомили в прес-службі ДФС.

Схема діяльності конвертаційного центру полягала в наступному: легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи на розрахункові рахунки фіктивних СГД. Ці кошти у подальшому знімали готівкою учасники центру нібито з метою закупівлі будівельних матеріалів та продуктів харчування для передачі посадовим особам реального сектору економіки, за винятком 9-12% за конвертацію.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 рік, через розрахункові рахунки одного з комерційних банків склав понад 7,5 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають понад 1,2 млн. гривень.

Під час проведених обшуків в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів провадження, вилучено 2,3 тис. доларів США, 1,5 тис. Євро і 49 тис. гривень готівкою, 7 печаток підприємств, ноутбук та тіньову документацію, що підтверджує їх протиправну діяльність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:33 :35