live
Новини » Світ 55

Колишній очільник МВФ також замішаний в офшорному скандалі

Родріго Рато

Екс-голова МВФ, екс-заступник голови уряду Іспанії Родріго Рато фігурує у «панамських документах». Колишній посадовець заявив, що у нього більше немає ніяких компаній в офшорах і що він «заплатив всі необхідні податки».

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на іспанську газету El Confidencial.

Юридична компанія з Гібралтару Finsbury Trust & Corporate Services Limited, яка надавала послуги з ліквідації компаній Red Rose і Westcastle Corporation, пов’язаних із Рато, в 2013 році зверталася за послугами до Mossack Fonseca. Всього були виведено, за даними газети, 3,6 мільйона євро.

Red Rose почала працювати у листопаді 2005 року, тобто коли Рато був директором МВФ. Вона працювала до 2013 року. Westcastle Corporation була створена в грудні 1993 року, коли Рато був представником Народної партії у парламенті.

Сам Рато заявив, що у нього зараз немає ніяких компаній в офшорах, і що він «заплатив всі необхідні податки».

Колишнього директора-розпорядника МВФ, екс-міністра економіки Іспанії і екс-керівника найстарішого банку Іспанії Caja Madrid (у 2011 році став частиною банківського конгломерату Bankia) Рато звинувачують в Іспанії у фінансових махінаціях.

Нагадаємо, німецька Sueddeutsche Zeitung на початку квітня опублікувала документипанамської юридичної фірми Mossack Fonseca, які свідчать про причетність низки світових лідерів до офшорних схем.

 

 

 

Loading...
Loading...
Loading...