Новини » Події

Знайшлась компанія, яка застрахувала Керченський міст

Проект будівництва Керченського мосту в окупований Крим застрахувала компанія, внесена до українського реєстру фінансових установ з діючими ліцензіями.

Як уточнюється, 11 квітня російські ЗМІ з посиланням на Росавтодор повідомили, що договір страхування проекту будівництва Керченського мосту вартістю 228 млрд руб. (приблизно $ 3,4 млрд) був укладений між компанією «Стройгазмонтаж» і «Кримськюї першою страховою компанією».

«Кримська перша страхова компанія» була зареєстрована 30 травня 2014 року в Сімферополі, повідомляє Facenews.

У реєстрі фінансових установ України, розміщеному на сайті Нацкомфінпослуг, за станом на 14 квітня 2016 року, значиться діюча страхова компанія під назвою «Кримська страхова компанія». Адреса її реєстрації: Севастополь, вул. Бутакова, 4. Гендиректором компанії є Більдер Ізабелла.

У страховій компанії, яка знаходиться в реєстрі фінустанов України, є 18 діючих ліцензій, в тому числі на страхування фінансових ризиків, відповідальності власників небезпечних об’єктів та майна.

Гендиректор «Української федерації убезпечення» Галина Третьякова вважає, що якщо страховик виявився на окупованій території, то, згідно з українським законодавством, Нацкомфінпослуг повинна була виключити його з реєстру фінустанов, попередньо анулювавши всі ліцензії.

Loading...