Новини » Політика

Віце-прем’єр не бажає забороняти вивіз круглого лісу

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що можливо стимулювати українські переробні підприємства, відкрити нові робочі місця якимось іншим шляхом крім заборони на експорт круглого лісу.

Про це повідомляє «Дзеркало тижня».

Як нагадує віце-прем’єр з євроінтеграції, вивезення круглого лісу є одним з питань, від яких залежить надання подальшої макрофінансової допомоги Україні.

«І я думаю, що ми будемо шукати якісь компроміси в парламенті, пояснюючи і аргументуючи», – заявила Климпуш-Цинцадзе Вона нагадала, що відповідний законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді.

При цьому вона підкреслила, що протягом останніх кількох місяців було складно шукати будь-які можливості і компроміси для того, щоб виконати свої зобов’язання перед Європейським Союзом у питанні, який раніше знайшов у парламенті велику підтримку.

«Я ще не встигла зануритися в дане питання досить глибоко, це потребуватиме від мене додаткового вивчення, але вважаю, що можливо стимулювати наші переробні підприємства, відкрити нові робочі місця якимось іншим шляхом, використовувати якийсь інший інструмент крім заборони, наприклад на гарантовані держзакупівлі, з допомогою яких можна стимулювати розвиток. Але це не завдання для одного віце-прем’єра, це має бути завдання для командної роботи і бажання вийти на результат, який влаштує і нас, і європейців», – підкреслила вона.

Loading...