Новини » Регіони

У Тернополі відкрилася виставка генія сучасності, художника Івана Марчука «Генотип Вольності»

На відкритті виставки у Тернополі «Генотип Вольності».

У Тернополі, в арт-галереї, що на вулиці Сагайдачного, відкрилася виставка видатного генія сучасності, художника, уродженця Тернопільщини Івана Марчука.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі Тернопільської мської ради.

У відкритті виставки взяв участь Іван Марчук, міський голова Сергій Надал, голова ТОДА Степан Барна й десятки шанувальників творчості визнаного генія.

Очільник Тернополя запропонував Івану Марчуку організувати у Тернопільському замку виставку на постійній основі. Для цього міська рада готова провести у замку необхідні ремонтні роботи.

«Сьогодні ми беремо участь в унікальній події, яка увійде в історію нашого міста – відкриття виставки генія сучасності, уродженця Тернопільщини Івана Марчука «Генотип Вольності», – сказав Сергій Надал. – Нещодавно я, від імені громади Тернополя, звернувся до пана Івана з пропозицією відкрити у нашому місті персональну картинну галерею «Генія сучасності». Зі свого боку міська рада буде максимально сприяти роботі картинної галереї Івана Марчука. Музей-картинна галерея стане новим символом Тернополя, окрасою нашого міста та центром туристичних маршрутів».

На відкритті виставки у Тернополі «Генотип Вольності».
 

Очільник Тернополя вручив Івану Марчуку Почесну відзнаку міського голови.

Виставку організувала Тернопільська міська рада та обласна організація Спілки художників України з нагоди 80-річчя від дня народження митця. Відвідати її зможуть тернополяни та гості міста протягом 20 днів. 

Loading...