Новини » Події

У Дніпропетровську чоловік зарізав і спалив колегу та його 13-річного сина

Жахлива трагедія сталася в Дніпропетровську, де чоловік зарізав і спалив колегу та його 13-річного сина.Мотивом злочину стали гроші.

Підозрюваного у подвійному вбивстві батька й дитини затримали. Жертву, 13-річного хлопчика, розшукували два тижні, повідомляє ТСН.

Він пішов до тата, з яким мати розлучена, ще 1 квітня. Додому не повернувся. Телефони обох були вимкнені. У квартирі поліцейські знайшли сліди крові. Підозри впали на 29-річного колегу зниклого батька. Його світлини розповсюдили серед поліцейських, медиків та рятувальників. Врешті пильні патрульні помітили схожого чоловіка у натовпі на вулиці. Той кинувся навтьоки, але його наздогнали. Чоловік уже зізнався, що зарізав напарника під час сварки, щоб не віддавати борг. Дитину не пожалів, бо хлопчик став свідком злочину. Тіла обох спалив у себе на подвір'ї. Затриманому загрожує довічне ув'язнення.

«Вживав наркотичні речовини. Одружений неофіційно, має двох дітей. Зовні не скажеш, що ця людина здатна вчинити такий злочин. Підозрюваний співпрацює зі слідством, повністю відтворює ситуацію. Я сподіваюся, що й розкаюється у вчиненому», – розповів заступник начальника поліції Дніпропетровська Олег Літун.

Loading...