Новини » Спорт

Тренер «Карпат» U-21 Андрій Тлумак: Ми зіграли далеко не так, як домовлялися перед грою

Старший тренер молодіжної команди «Карпати» U-21 Андрій Тлумак прокоментував гру своїх підопічних у поєдинку 22-го туру першості України в Луцьку проти тамтешньої «Волині» U-21.

«Хочу подякувати за самовіддачу усім гравцям – в цьому плані до жодного хлопця у мене претензій нема. Але загалом ми зіграли далеко не так, як домовлялися перед грою. Почали нормально – намагалися контролювати м’яча і грати в той футбол, над яким працюємо на тренуваннях. Наслідком цього став наш гол: завдяки високому пресингу ми перехопили м’яча, розіграли швидку атаку, яку красивим ударом закінчив Габріель. Але після цього ми дозволили супернику нав’язати свою манеру гри. Усім відомо як грає «Волинь» – довгі передачі, силовий футбол, велика кількість боротьби. Отож далі ми не грали, а боролися. У підсумку, віддавши ініціативу супернику, який почав діяти у своїй манері, ми зазнали поразки.

Так, у поразці ми винні самі, але окремо хочу сказати про суддів. Я в принципі не люблю коментувати їхні дії, але зараз просто не можу мовчати. Арбітр, який обслуговував цей матч, не має права судити офіційні поєдинки такого рівня. А це, між іншим, був арбітр Прем’єр-Ліги (Олександр Головков – Авт.). Не можна ламати гру, тим більше, коли грають молоді хлопці! У нюанси вдаватися не хочу, маю надію, що компетентні органи розберуться і цей суддя понесе заслужене покарання», – цитує Андрія Тлумака (на фото) Інформаційний центр ФК «Карпати».

 

 

 

Loading...