Новини » Події

Спецслужби заблокували доступ сторонніх осіб до Каховської ГЕС

Служба безпеки України блокувала доступ сторонніх осіб до території Каховської ГЕС та нейтралізувала передумови диверсії на станції.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу СБУ.

«Оперативники спецслужби встановили, що в охоронюваній півкілометровій зоні ГЕС браконьєрська бригада виловлювала цінні породи риби, що занесені до Червоної книги. Зловмисники діяли під прикриттям місцевих правоохоронців, а також з відома та потурання керівництва гідроелектростанції, яке надає команди працівникам позавідомчої охорони», – йдеться у повідомленні.

У СБУ також відзначили, що браконьєри на моторних човнах щоночі перевіряли знаряддя, встановлене поблизу гідроелектростанції, після чого піднімалися на дамбу ГЕС, очікуючи улов.

З урахуванням високого рівня небезпеки від доступу сторонніх осіб до стратегічного об’єкта співробітники СБ України спільно з прикордонниками та поліцією блокували подальшу діяльність браконьєрів та вилучили приблизно півтора кілометра сіток-аханів з гідроопор шлюзів.

Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження щодо керівництва ГЕС. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Loading...