live
Новини » Львів

Великодній ярмарок у Львові почне роботу 21 квітня

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 15 квітня прийняв рішення про організацію та проведення Великоднього ярмарку на просп. Свободи.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Згідно із документом ярмарок діятиме від Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької до пам’ятника Т. Шевченку з 21 квітня 2016 року по 16 травня. Його організатором є товариство з обмеженою відповідальністю «Львівські Ярмарки» з правом залучення підприємств та організацій різних форм власності з м. Львова та областей України (надалі – учасники Великоднього ярмарку) для здійснення торгівлі товарами вітчизняного виробництва.

Ярмарок працюватиме у робочі дні – з 11.00 до 22.00, у святкові та вихідні дні – з 10.00 до 23.00.

Управління економіки департаменту економічної політики на період проведення заходу повинно підготувати та видати організатору і учасникам Великоднього ярмарку погодження на здійснення одноразової торгівлі за винятком торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом з 25 квітня по 30 квітня включно.

Організатори та учасники повинні встановити 25 смітників з розрахунку не менше одного смітника на три торгові точки, а також чотири контейнери для сміття і чотири біотуалети та вказівники з зазначенням найближчих громадських вбиралень і вбиралень закладів ресторанного господарства у місцях проведення заходу.

Також вони вовинні відмовитися від проведення розважальних заходів та виконання (відтворення) музичних творів у Страсний тиждень – з 25 квітня по 30 квітня включно.

Loading...