Новини » Львів 15 квітня, 2016, 17:59
На Львівщині поховали бійця АТО Володимира Березу

У Сколівському районі в с.Тухолька сьогодні, 15 квітня провели в останню путь військовослужбовця 92-ї бригади, Володимира Березу, 1976 року народження.

Віддати шану Володимиру та провести його до місця вічного спочинку прийшли його побратими, учасники АТО, священнослужителі, керівництво району, односельці, учнівська молодь та жителі навколишніх сіл, передає власкор ІА ZIK.

Під жалобний гімн «Пливе кача по Тисині» похоронна процесія вирушила від рідної домівки воїна, рухаючись до місцевої церкви у супроводі військового оркестру та церковного хору.

Учнівська молодь проводжала свого Героя з національною символікою, лампадками та квітами в руках, стоячи навколішки вздовж дороги по якій рухалась жалобна процесія.

Похоронили воїна на місцевому цвинтарі під залпи пострілів та звучання Державного гімну України.

Володимир Береза був призваний на військову службу під час шостої хвилі мобілізації 15 серпня 2015 року. Володимир Береза загинув під час виконання службових обов’язків із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України 11 квітня 2016 року внаслідок вогнепального поранення в с.Трудове Новоайдарського району Луганської області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 13:53 :03