Новини » Суспільство 12 квітня, 2016, 16:45
Ведучий телеканалу ZIK Остап Дроздов став «Людиною-брендом»
Новостворена премія «Люди-бренди»
Новостворена премія «Люди-бренди»

Ведучий хард-ток-шоу DROZDOV та програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK Остап Дроздов став лауреатом новоствореної премії «Люди-бренди» у номінації «Телебачення». Нагородження переможців відбулося у Львові.

Премію цього року вручали вперше. Переможців визначали у номінаціях «Політика», «Бізнес», «Меценацтво», «Промоція», «Культура та мистецтво», «Музика», «Телебачення», «Радіо», «Спорт», «Fashion-індустрія», «Public people». А також були виокремлені спеціальні відзнаки за волонтерство та благодійну діяльність.

Зокрема, людьми-«брендами» Львова шляхом онлайн-голосування та експертної оцінки обрано президентку «Форуму видавців» Олександру Коваль, шахістку Марію Музичук, письменника Юрія Винничука, лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука та інших.

Організаторами заходу є національний комітет Всеукраїнської премії «Люди XXI століття», а ініціаторами проекту – Володимир Місяйло (засновник премії «Люди року», соціальних проектів «Героям слава», «Марафон миру», «Європейська весна») та Лілія Пазен-Болкіт (координатор нагороди «Найстильніші люди Львова»).

Як стверджують організатори, премія є аполітичною, некомерційною та має на меті відзначити людей, чиє ім’я стало «брендом» в певній галузі і які своєю діяльністю роблять промоцію Львову на рівні України та закордоном.

«Коли я десять років тому прийшов у телебачення, то сам собі наказав ніколи не догоджати глядачеві, ніколи не цікавитися рейтингами і ніколи не озвучувати те, що від тебе хочуть почути. За ці десять років я цілеспрямовано впроваджував концепцію суб’єктивної журналістики, в якій основною цінністю є особливе, власне, ставлення до дійсності. Відтак це визнання я розцінюю як визнання свого авторського підходу до журналістики. Тішуся, що і експерти, і глядачі високо цінують власну думку журналіста і намагання бути собою за будь-яких умов», – зазначає ведучий ZIKу Остап Дроздов.

Довідка.

Телеканал ZIK розпочав свою роботу 1 вересня 2010 року. Проекти виходять із двох студій – ZIK-Львів і ZIK-Київ, яку було відкрито 25 травня 2014 року. На початку минулої осені, 1 вересня, телеканал відзначив 5-річчя свого мовлення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 05:45 :56