Новини » Економіка

Весняний діловий форум розпочнеться у Львові 15 квітня

У п’ятницю, 15 квітня, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться Весняний діловий форум на тему «Зміна траекторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської ОДА Романа Матиса, під час форуму відбудеться п’ять практичних панелей, на яких учасники зможуть обмінятися досвідом та отримати багато корисної інформації.

«Проте варто виокремити три панелі, – зазначив Роман Матис. – Перша з них стосується досвіду українських виробників, які уже працюють на європейських ринках. Власне такі підприємці і будуть ділитися досвідом: вони розкажуть як виходити на ринки ЄС й успішно там працювати. Друга – це «польська» панель: представники польського бізнесу і асоціацій поділяться досвідом щодо того, як свого часу їх країна виходила з кризи і досягла результатів, які є сьогодні. Ще на одній із панелей буде представлено нові підходи Львівської обласної державної адміністрації до залучення інвестицій».

За словами Романа Матиса, учасники форуму обговорюватимуть питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення, проведуть аналіз стратегії діяльності у напрямку євроінтеграції. Йтиметься також про перспективи здійснення реформування економічної і соціальної сфер. Усіх присутніх також інформуватимуть про ситуацію в фінансовому та банківському секторах України, а також про проблеми та перспективи розвитку України, як ІТ центру.

До участі у форумі організатори запросили представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ й інституцій, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку та євроінтеграції України, представників міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, які зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням.

Loading...