Новини » Суспільство

Стан Максима Стасіва, який лікується в Індії, погіршився. Знову піднялася температура

Максим Стасів

Стан 17-річного Максима Стасіва з Львівщини, якого відправили на лікування в Індію, погіршився.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила лікар-анастезіолог в ОХМАТДИТі Віра Приймакова.

«Говорила з мамою Максима. Справи не дуже. Максим знов почав температурити, хоча по посівах та аналізах інфекція є корегована. Зробили рентгенографію органів грудної клітки та КТ черевної порожнини. Виявили залишкові зміни в легенях через те, що більшість часу він лежить. У кишечнику знайшли незначну кількість повітря, тому скасували повністю ентеральне (зондове) харчування – тільки парентеральне (внутрішньовенне)», – зазначила вона.

Також Віра Приймакова написала, що засідання лікарської комісії в Індії ще не проводилось через погіршення стану Максима.

За її інформацією, на цей час хлопець важить 56,5 кг.

«Психоемоційний стан не дуже бадьорий, нестабільність виснажує його і пані Богдану. Маю надію, що скоро все стабілізується і потім ми перейдемо на новий етап, який, повірте, буде теж зовсім не простий», – додала лікар.

 

Говорила з мамою Маусима.Справи не дуже.Максим знов почав температурити хоча по посівах та аналізах інфекція є корегован...

Опубликовано Вірой Приймакова Ситарук 8 апреля 2016 г.

 

Нагадаємо, пацієнт львівського «ОХМАТДИТу» Максим Стасів із с. Підгірці Стрийського району Львівщини потребує допомоги. Хлопець має вроджену патологію, внаслідок якої відбулося відмирання практично всього кишечника. Після чергової операції майже весь кишечник видалили, а без його пересадки дитина приречена.

Медики «ОХМАТДИТу» шукали клініку, яка б погодилася провести таку операцію. Вартість операції – від 100 тисяч доларів.

Як повідомлялося, 5 лютого Максим Стасів вилетів зі Львова в Індію, де йому мають пересадити кишечник.

 

Loading...