субота, 9 квітня, 2016, 4:12 Події
Голосування у Нідерландах показало обличчя української дипломатії, – журналіст

Пригадуєте постмайданівського міністра закордонних справ Андрія Дещицю з його Путін – х*ло. Безумовно, такий міністр був незручний для Кремля, тому в рамках Мінських угод його звільнили (і відправили у лояльну нам Польщу послом, хоча є багато інших країн, куди його варто було відправити, де б він був значно кориснішим) і призначили міністром Павла Клімкіна уродженця Росії, росіянина за національністю.

Про це пише журналіст Олександр Аронець на сайті site.ua.

«Для повноти картини: минулого року Павло Клімкін одружився з Мариною Юріївною Михайленко, чий батько, дуже впливовий генерал у відставці, нещодавно отримав від міноборони Росії медаль «за повернення Криму»...

А також, як мінімум до кінця минулого року працював у міноборони України!», – пише Аронець.

Автор наголошує, що звичайно діти не відповідають за батьків. Але що подумає пересічний українець, коли довідається такий факт, що міністр закордонних справ країни, яка воює з Росією, нещодавно взяв шлюб із дочкою сепаратиста.

«Чи не типова конспірологічна історія про вербування агентом ФСБ високопосадової особи іншої країни? Мені видається, це саме так.

Ще більше ускладнює ситуацію провал референдуму в Нідерландах, оскільки це – повний провал саме української дипломатії, – підкреслює автор.

Й зауважує, що після того, як дізнався такий кричущий факт про тестя Клімкіна – складається враження, що Україна з Росією діяла спільно, щоб голландці сказали «ні».

«Бо як іще пояснити черговий факт бездіяльності міністра, який толерував посла України в Нідерландах Олександра Горіна, призначеного за Януковича, на якого неодноразово скаржилась українська громада у Нідерландах. Зокрема посол усунувся від участі в житті діаспори, ігнорував волонтерів, які збирали допомогу в АТО, а влада ігнорувала петиції діаспори з вимогою звільнити недолугого посла. Безумовно, що такий посол не зробив нічого для перемоги України в референдумі, скоріше, зробив усе, щоб ми програли.

І чому того ж Андрія Дещицю відправили до повністю лояльної Польщі, а не відправили в Голландію, де він би точно активно і системно зайнявся нашими проблемами? Питання риторичне.

Мені видається, що у СБУ, якщо це тільки не філія ФСБ, є робота, серйозна робота. А у Порошенка є обов’язок звільнити непрофесійного міністра Клімкіна, який, до того ж, як мінімум перебуває під серйозним впливом Росії..., – завершує Аронець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 04:58 :32