Новини » Економіка 8 квітня, 2016, 17:52
Львівські митники хочуть ввести «пересічку» для транзитних авто, щоб скоротити час на кордоні

Львівська митниця ДФС пропонує спростити для автомобілів з транзитними номерами перетин кордону.

Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук 8 квітня на зустрічі з журналістами, яка відбулася з ініціативи територіального відділення Асоціації платників податків України у Львівській області.

За словами Прокіпчука, йдеться про так звану «пересічку», коли автомобілі матимуть можливість отримати відмітку про перетин кордону без заїзду і здійснення контролю суміжною стороною. Він зазначив, що за інформацією польської сторони, 13% автомобілів, які перетинають кордон, упродовж години повертаються назад, тобто це транзитні авто, яким потрібно лише виконати формальну вимогу.

«Ми вже провели відповідну зустріч з польськими митниками і знайшли з ними порозуміння. Поки що не дійшли згоди з польськими прикордонниками, але я маю надію, що нам вдасться це зробити», – сказав він.

Також Прокіпчук додав, що така практика вже існує на Закарпатті, тому що там інфраструктура пунктів пропуску дозволяє автомобілю розвернутися на нейтральній території. У Львівській області таке можливо у тих спільних пунктах пропуску, що розташовані на польській стороні.

Як відомо, автомобілі з транзитними номерами повинні кожні п’ять днів перетинати кордон, інакше їх власники змушені сплатити штраф у розмірі 8500 грн.

Нагадаємо, Львівська митниця ДФС спільно з громадською організацією «ЗАВТРА» (Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто) розробили законопроект про внесення змін до Митного кодексу для полегшення розмитнення автомобілів, які зараз їздять з транзитними номерами.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 18:25 :53