Новини » Політика

Нардеп заперечує, що отримував гроші за вступ до фракції БПП

Народний депутат Віктор Кривенко. Фото: nikvesti.com

Народний депутат Віктор Кривенко, обраний до парламенту від «Самопомочі», котрий 31 березня увійшов до складу фракції «Блок Петра Порошенка», не вважає себе «тушкою» та запевняє, що коштів за перехід до лав пропрезидентської сили не брав.

Про це нардеп заявив в ефірі програми «Рада 8.0» (щосереди о 23:00 на телеканалі ZIK).

Віктор Кривенко зауважив, що хоч раніше був у «Самопомочі», однак на момент переходу до БПП вже був позафракційним. Тому «тушкою» він себе не вважає, оскільки не переходив від однієї політсили до іншої, а з фракції «Самопомочі» вийшов без особистої матеріальної чи іншої зацікавленості. Утім, додав, що мав низку побажань перед влиттям у БПП.

«Коли вступав до фракції, я просив, щоб було справедливе ставлення до п’ятьох хлопців з батальйону «Донбас», яких затримали краматорські міліціонери. Їх заарештували по якійсь невідомій заяві. Ніби вони вкрали приватну автівку. Вони патріоти і самі звільняли це місто від бойовиків», – сказав Віктор Кривенко.

Також парламентар наголосив, що другою умовою його входження до пропрезидентського блоку було повна співпраця з МВФ та посилення боротьби з корупцією в оборонно-промисловому комплексі.

Нагадаємо, фракція «БПП «Солідарність» включила до свого складу депутатів Ірину Суслову, Павла Кишкаря і Віктора Кривенка. Напередодні Президент Петро Порошенко і керівництво АП провели низку зустрічей з позафракційними депутатами, пропонуючи їм вступити до фракцій БПП і «Народний фронт» з тим, щоб довести їх загальну чисельність до 226 голосів.

Loading...