Новини » Львів

Вчений зі США у Дрогобичі вивчав життя переселенців із Криму

Учора, 6 квітня, у Дрогобичі побував учений Канзаського університету Остін Чарон, який перебуває в Україні з метою збору інформації про життя переселенців із Криму.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста з питань інформаційної політики міськвиконкому Лесю Ясюру.

Американець у майбутньому готується видати ціле наукове дослідження. Бажання достеменно пізнати ідентичність кримців заокеанського дослідника до Дрогобича привело недарма, адже у місті проживає близько сотні представників цього етносу.

Передусім Остін Чарон поспілкувався із заступником міського голови з гуманітарних та соціальних питань Олегом Дукасом, від якого довідався про співпрацю і підтримку, яку міська влада надає кримським татарам. Відтак, формуванню цілісного уявлення дослідника про життя переселенців у Дрогобичі сприяли особисті розмови з ними.

Остін Чарон зацікавлено інтерв’ював переселенців, що зуміли започаткувати у Дрогобичі власну справу – торгують на ринку стравами своєї національної кухні.

Враження на гостя справив відзнятий нещодавно з ініціативи знаного у Дрогобичі кримсько-татарського активіста Амета Бекірова фільм «Крим наш». Цей відеофакт стане елементом дослідження американського науковця.

Loading...