Новини » Економіка

Під час Транспортного тижня в Одесі обговорять транспортне співробітництво в рамках ГУАМ

У середу, 6 квітня, заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Оксана Рейтер зустрілась з генеральним секретарем Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ) Алтаєм Ефендієвим. Головною темою зустрічі стало обговорення шляхів посилення співпраці країн-членів ГУАМ у 2016 році.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури України.

Алтай Ефендієв поінформував Оксану Рейтер про низку запланованих заходів у транспортній сфері під егідою організації, зокрема проведення першого з 2008 року саміту на найвищому рівні.

Окрему увагу сторони приділили існуючим інфраструктурним проектам, які поєднують країни, що входять до складу ГУАМ. Перш за все, це поїзд за маршрутом Нового шовкового шляху. На думку Оксани Рейтер, він становить економічний та політичний інтерес для Грузії та Азербайджану. Наразі триває робота по скороченню часу руху поїзда, зменшенню тарифів, нагальним вважається питання пошуку логістичних центрів для вантажовідправників на території зазначених країн.

Сторони домовились, що інфраструктурне співробітництво в рамках ГУАМ буде виділено в окрему секцію в рамках Міжнародного транспортного тижня, який відбудеться в Одесі з 31 травня по 3 червня. Під час заходу планується підписання спільного плану дій країн-учасниць ГУАМ на 2016 рік.

 

Loading...