Новини » Події 7 квітня, 2016, 11:29
Бійці АТО отримали радіоелектронну техніку, що відповідає стандартам НАТО

Сучасну техніку, яка відповідає стандартам НАТО, отримали українські військові у зоні АТО. Тепер за допомогою цих пристроїв наші бійці можуть вести радіоелектронну боротьбу з ворогом.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Сучасну укомплектовану пристроями радіоелектроннної боротьби машину доставили на передову нещодавно. Бійці лише освоюють новинку, та вже радіють – тепер вони матимуть перевагу перед сепаратистами.

«Виходить так, що вороги нічого не чутимуть. Можна сказати, що вони будуть наче глухі. Якщо вони запустять літак, то вже не зможуть керувати ним із землі»,– зазначив начальник станції перешкод Олексій Мельник.

Прилади не лише глушать ворожі сигнали, але й розсекречують розмови їхніх пілотів. «На цьому сканері ми чуємо розмови повітряних суден, які є підозрілими для нас. Ми зразу ці дані передаємо командуванню, яке ухвалює рішення», – каже начальник радіостанції Володимир Вальнюк.

Окрім того, бойовики не зможуть визначити ціль, у яку спробують влучити. «Через перешкоди льотчик не зможе прицілюватись, себто не виконає завдання. Бо він не побачить цілі», – пояснив командир підрозділу Сергій Богдан.

Інформацію про інші можливості цього приладу бійці не розголошують, щоб ворог не вигадав протидії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 11:15 :42