Новини » Львів

Громадяни тепер можуть потрапити на прийом до керівництва юстиції через скайп-зв’язок

Львівська юстиція запроваджує новий сервіс «Прийом громадян через систему відеконференцзв’язку». Громадяни матимуть можливість спілкуватися з керівництвом юстиції у режимі скайп-зв’язку.

Про це сказав начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

«Для чого людині їхати з Турківського чи Самбірського районів, витрачати кошти та час, щоби поскаржитися чи щось розказати. Щоб потрапити на такий он-лайн прийом, треба записатись через електронну скриньку ([email protected]). У листі треба буде вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові і зазначити суть питання. Наші технічні служби зв’яжуться з громадянином, уточнять технічну інформацію, сформують чергу. І в призначений час зателефонують. Орієнтовно одна розмова буде тривати 15-20 хвилин», – розповів Жукровський.

Він зазначив, що ці розмови, звісно, будуть записуватися та зберігатися в електронному архіві, але оприлюднювати їх для широкого загалу працівники юстиції наміру не мають. «Особи старшого віку, які не користуються інтернетом, можуть підійти у свій територіальний відділ юстиції і там їм допоможуть спочатку записати на он-лайн прийом, а потім і сконтактуватися з начальником юстиції у Львові», – розповів Ярослав Жукровський.

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної реєстрації Оксана Куманська-Нор розповіла, що це нововведення зроблене для зручності тих громадян, які би мусили доїжджати здалеку. «Ми вже перевірили зручність скайп-зв’язку на нарадах з підлеглими, які працюють у районах області. За півроку роботи я провела тільки дві очні наради зі своїми колегами. Ми щоденно виходили на скайп-зв’язок і вирішували спірні питання», – зазначила вона.

Заступник начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної виконавчої служби Ігор Вісьтак сказав, що у кожному районі є техніка, щоби проводити такі скайп-прийоми.

 

Loading...