Новини » Суспільство

Діячі культури отримали нагороди з рук Кириленка

Сьогодні, 7 квітня, віце-прем’єр-міністр – міністр культури В’ячеслав Кириленко вручив діячам культури державні нагороди за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність.

Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.

«Сьогоднішня подія є визнанням заслуг великих і видатних людей, які потрібні країні. Тому що культура і мистецтво – це те, що радує людей і водночас спонукає до роздумів про сенс життя і про те, як вартує його прожити. І все це ми переживаємо завдяки театру, музиці, акторській грі, блискучим режисерам, диригентам і художникам. Дякую вам за вашу роботу, доброго здоров’я та гарного настрою. Вітаю з нагородами у світлий день Благовіщення,» – сказав В’ячеслав Кириленко.

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручили Сумській Наталії В’ячеславівні – артистці драми, провідному майстру сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, орден «За заслуги» І ступеня – диригенту Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Григоровича Шевченка Кожухару Володимиру Марковичу та акторові Національного академічного театру російської драми імені Лесі України Комарову Олегу Васильовичу, «Народний артист України» – Горбунову Олексію Сергійовичу – акторові театру і кіно (нагороду отримала дружина); «Заслужений артист України» – Кобзар Тетяні Василівні – доцентові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, Пшеничній Людмилі Юхимівні – артистці оркестру Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Григоровича Шевченка, Чайкіній Олександрі Олегівні – артистці Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України; «Заслужений працівник культури України» – Рудюк Наталії Микитівні – художникові-постановнику Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка; «Заслужений працівник культури України» – Фадєєву Олександру Яковичу – художникові-декоратору Національного академічного театру та балету України імені Тараса Григоровича Шевченка; «Заслужений художник України» – Михальчуку Вадиму Володимировичу – художникові.

 Loading...