Новини » Світ 6 квітня, 2016, 14:19
У Бангладеш 20 млн людей вживають воду з миш’яком, – Human Rights Watch
Жителька Бангладеш набирає воду. Фото: telegraph.co.uk
Жителька Бангладеш набирає воду. Фото: telegraph.co.uk

Згідно з новою доповіддю правозахисної організації Human Rights Watch, близько 20 млн жителів Бангладеш п’ють забруднену миш’яком воду.

Правозахисники підкреслюють, що проблема забрудненої води в цій країні обговорювалася на міжнародному рівні ще два десятиліття тому, проте ситуація з тих пір практично не змінилася.

«Влада Бангладеш не вжила базових і очевидних заходів, щоб очистити від миш’яка воду, яку п’ють мільйони людей в бідних сільських районах», – йдеться в заяві організації, повідомляє Російська служба ВВС.

Правозахисники звинувачують владу країни в нехтуванні питаннями захисту здоров’я громадян, ті відкидають звинувачення в бездіяльності.

В інтерв’ю Бі-бі-сі офіційний представник уряду країни Абдул Малік заявив, що владі країни вдалося домогтися поліпшення ситуації: зараз забруднену воду п’ють 13% населення, як 20 років тому йшлося про 20%. Влада обіцяє до 2020 року повністю вирішити цю проблему.

За даними ВООЗ, вода, яка містить миш’як, стає причиною 24 тис. смертей у Бангладеш щорічно. Переважно гинуть жителі бідних сільських районів країни.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 12:48 :33