Новини » Регіони 6 квітня, 2016, 11:40
На Рівненщині підказали владі, як уникнути введення Нацгвардії в бурштинові райони
Бурштинова сесія Рівненської облради
Бурштинова сесія Рівненської облради

Сьогодні на позачерговій сесії Рівненської обласної ради було заслухано інформацію прокурора Рівненщини Анатолія Ковальчука та керівника головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергія Князєва стосовно діяльності правоохоронців у напрямку припинення протиправних дій незаконних копачів бурштину на території області.

Про це повідомляє власкор IA ZIK.

За інформацією Анатолія Ковальчука, сьогодні вранці в Сарненському районі почав діяти штаб з вивчення ситуації, який має протягом кількох днів подати рекомендації стосовно введення на Поліську частину Рівненщини підрозділів Національної гвардії. Як каже прокурор, сьогодні в урочищі «Гальбин» працює шість тисяч незаконних старателів, які вимивають бурштин.

Бурштинова сесія Рівненської облради
Бурштинова сесія Рівненської облради

Інформація прокурора була піддана критиці з боку депутата Олександра Васильєва, який повідомив, що прокуратура неоднозначно трактувала відео з Інтернету про недавню сутичку в Сарненському районі між поліціянтами та бурштинокопачами. Як сказав депутат, на відео було знято не військовий БТР бурштинокопачів, а тягач. І зброю застосовували не копачі, а поліцейські.

Прокурор, вислухавши критику, закликав депутатів до співпраці.

Керівник головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергій Князєв, зокрема, зазначив, що запобігти введенню Національної гвардії можна лише спільними зусиллями місцевої влади та правоохоронців.

Бурштинова сесія Рівненської облради
Бурштинова сесія Рівненської облради

За його словами, введення підрозділів Національної гвардії потребуватиме величезних коштів. Він закликав депутатів та громадян активно викривати нечесних на руку правоохоронців та інформувати про це поліцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 07:29 :59