Новини » Події

Під Докучаєвськ перекинули російських морських піхотинців, – розвідка

Російські морські піхотинці. Фото: spodeli.eu

Російські військові з 810-ї (Севастополь) і 61-ї (Мурманська область) окремих бригад помічені в процесі їх перекидання на Докучаєвськ.

Найближчим часом противник планує активізувати діяльність на Волноваському напрямку фронту. Про це попереджає сьогоднішнє зведення Головного управління розвідки.

Зокрема, зафіксовано перекидання на Докучаєвськ зведеного загону морської піхоти, який складається з російських військовослужбовців 810-ї окремої бригади (Севастополь) Берегових військ Чорноморського флоту ВС РФ та 61-ї окремої бригади морпіхів (Супутник, Мурманська область) Північного флоту ВС РФ.

Поблизу Зайцевого та Майорська артилерія горлівських і донецьких бойовиків намагається витіснити сили АТО із займаних позицій вогнем високої щільності із застосуванням гармат калібром 122 та 152 мм, а також 82- і 120-мм мінометів. Для посилення передових підрозділів з Харцизька в Горлівку перекинута танкова рота терористів.

Крім того, з РФ на тимчасово окуповані території Донбасу за минулі дні поставлено: в Харцизьк – ешелон з чотирма МТ-ЛБ, 10 вантажівками, 120 тоннами ПММ і запчастинами до танків (три вагони); в Краснодон – ешелон з 240 тоннами ПММ; в Луганськ – 15 танків на тралах і сім вантажівок з боєприпасами.

 

Loading...