Новини » Світ 31 березня, 2016, 17:29
Українці надіслали листівки жителям Нідерландів перед вирішальним референдумом
Фото: life.pravda.com.ua
Фото: life.pravda.com.ua

Незадовго до референдуму у Нідерландах прості українці підписали жителям європейської країни сотні дружніх ілюстрованих листівок, відверто пояснюючи прагнення, думки і бажання нашого народу.

Про це пише «Українська правда. Життя».

Волонтери руху People’s Project («Народний проект») надіслали ці листівки у поштові скриньки нідерландців. Ініціатори акції сподіваються, що ці листи допоможуть «перемогти щільний інформаційний шум у медіа щирими особистими словами і сподіваннями на краще».

Адреси офіційно придбали у найбільшого у Нідерландах сервісу з поштових розсилок Doelgroepshop. Усі люди, які знаходяться у їхніх базах, дали офіційну згоду на отримання поштових розсилок, тож листівки з України жодним чином не порушують їхню приватність.

Фото: life.pravda.com.ua
Фото: life.pravda.com.ua

«Навпаки, ми сподіваємось, що теплі слова українців заохотять адресатів прийти на референдум та проголосувати за Асоціацію», – розповіли активісти.

Підписували листівки звичайні люди: на ярмарках, в університетах, коворкінгах, на вулицях. Малюнок для листівки зробив художник-ілюстратор Сергій Майдуков на волонтерських засадах. За інформацією організаторів, пошта мала надійти нідерландцям уже сьогодні.

Фото: life.pravda.com.ua
Фото: life.pravda.com.ua

Дещо раніше волонтери створили сайт і фейсбук-спільноту LikeU, яка трьома мовами розповідає голландцям про життя сучасної України. Також команда StratCom і режисер Ганка Третяк відзняли відеопроект, у якому взяли участь голландці, котрі живуть, працюють чи раніше працювали в Україні.

Адвокати, правозахисники і вчені розповідають своїм співвітчизникам про Україну – таку, якою вони побачили її на власні очі. До референдуму у Голландії українці також створили відеозвернення футбольних фанатів та проект про талановитих українських дітей. Ці ініціативи мали намір довести, що ми – європейська нація.

Зазначимо, 6 квітня у Нідерландах має відбутися референдум, на який винесено питання підтримки Асоціації України з ЄС.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 12:34 :51