Новини » Події 31 березня, 2016, 0:05
Мінфін США задоволений ефективністю санкцій проти Росії

У Мінфіні США вважають, що санкції вплинули на Росію саме так, як було задумано спочатку.

Про це заявив американський міністр фінансів Джейкоб Лью, – повідомляє Росбалт з посиланням на агентство Reuters.

«Вплив було значним: санкції сприяли посилення фінансових умов, а також зниження інвестицій в Росію. У той час як глибокий економічний спад в Росії посилився з-за різкого падіння цін на нафту, наші цілеспрямовані санкції працювали, як і було задумано: великі витрати для Росії з обмеженим макроекономічним впливом на США і європейські країни», – підкреслив він.

За словами Лью, спочатку Вашингтону було необхідно ввести санкції «щодо ключових посадових осіб і організацій, пов’язаних з кризою в Україні, з особливим наголосом на внутрішнє коло керівництва та асоційованих компаній Росії».

«Ми шукали області, в яких уряд Росії покладався на технології та фінансування Європи і США, але там, де санкції будуть мати, наскільки це можливо, найменші наслідки для нас, наших союзників і народу Росії», – пояснив він.

При цьому глава американського Мінфіну відзначив, що у випадку з Росією США вирішили не вводити всі можливі санкції, вважаючи за краще обмежитися «сильним, але зваженим тиском».

На думку Лью, «нагороджувати» зняттям санкцій США повинні ті країни, які змінюють свою політику. В якості прикладу він навів угоду з Іраном, досягти якого вдалося після того, як Тегеран виконав вимоги щодо згортання своєї ядерної програми.

«Коли у вас є домовленість, заснована на заяві «Поміняйте свою політику і отримаєте зняття санкцій», – необхідно знімати санкції. Інакше ніхто ніколи не буде реагувати на режим санкцій зміною своєї політики», – підкреслив міністр.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:22 :28